گاوصندوق طلافروشی

گاوصندوق طلافروشی

گاوصندوق طلافروشی گونه‌ای از انواع گاوصندوق است که در فروشگاه‌های طلا و جواهر مورد استفاده قرار میگیرد. این نوع گاوصندوق میتواند در ابعاد مختلف و با ویژگی های متفاوت طراحی و ساخته شود. 

برای برخی از طلافروشان ایران، گاوصندوق طلافروشی میتواند همان گاوصندوق آسانسوری باشد که هم به عنوان ویترین طلافروشی و هم به عنوان گاوصندوق طلافروشی مورد استفاده قرار میگیرد. اینکه هدف طلافروش از خرید و استفاده از این نوع گاوصندوق چه میتواند باشد متفاوت است. گاوصندوق های مورد استفاده در طلافروشی را میتوان به چند دسته تقسیم نمود.

گاوصندوق طلافروشی معمولی

گاوصندوق زیرویترینی طلافروشی

 دسته  اول گاوصندوق های معمولی هستند که در گوشه ای از طلافروشی به صورت ثابت و در اندازه های مختلف طراحی و ساخته شده و مورد استفاده قرار میگیرد. این گاوصندوق‌ ها معمولا قابلیت خاصی ندارند و فقط به عنوان محل نگهداری کالاهای گران قیمت و وجوه نقد و غیره مورد استفاده قرار میگیرند.  

دسته دوم گاوصندوق های زیر ویترینی طلافروشی هستند که معمولا در زیر ویترین طلافروشی قرار میگیرند و صاحب طلافروشی معمولا شب هنگام طلاهای مازاد روی ویترین را درون این گاوصندوق ها نگهداری میکند. این گاوصندوق ها نیز در اندازه ها و با قابلیت های محدود طراحی و ساخته شده و مورد استفاده این عزیزان قرار میگیرد. این نوع گاوصندوق ها با توجه به مشکلاتی که داشتند کم کم جای خود را به ویترین های آسانسوری یا همان گاوصندوق های آسانسوری دادند.

دسته سوم گاوصندوق های آسانسوری هستند که علاوه بر ایفای نقش به عنوان یک گاوصندوق ایمن، به عنوان ویترین طلافروشی نیز ایفای نقش میکند. این نوع گاوصندوق که از امنیت فوق العاده بالایی برخوردار است و اولین بار در کشور ترکیه مورد استفاده قرار گرفت، در ابعاد و با ویژگی های مختلفی، متناسب با ویترین طلافروشی به صورت کاملا سفارشی برای مشتریان گرامی طراحی و ساخته میشود. این نوع گاوصندوق طلافروشی معمولا با عناوین مختلفی شناخته میشود  که از این عناوین میتوان به گاوصندوق برقی، صندوق آسانسوری، صندوق ویترینی، گاوصندوق ویترینی آسانسوری، گاوصندوق جکی، ویترین آسانسوری و … اشاره نمود.

فروش گاوصندوق آسانسوری با مکانیزم دلخواه در اقساط 12 ماهه با 30 درصد پیش پرداخت و اجرای  کامل دکور ویترین طلافروشی در اقساط 6 ماهه با گارانتی 3 ساله.

0912-033-1408

مطالب این صفحه را مفید میدانید؟ به آن امتیاز بدهید.